Tallinna piirkonna korraline juhatuse koosolek

Kuupäev:  21.03.2017 - 17:00 kuni 19:00
Asukoht: 
IRL kontor(Paldiski 13)
Kontaktisik: 
Kristjan Rohioja
Kontaktisiku telefon: 
5526155
Kontaktisiku e-post: 
kristjan.rohioja@irl.ee

Tulevased üritused

Esmaspäev 24. aprill

Kell
18:00
Kontaktisik: Hendrik Agur (tel. -, hendrik@agur.ee)
Kell
18:00
Kontaktisik: Erik Sandla (tel. 5016304, erik.sandla@harku.ee)

IRL Harku osakonna koosolek toimub esmaspäeval 24 aprillil kell 18.00 Harku vallamajas (Tabasalu, Kallaste tn 12). Külla tuleb IRL aseesimees ja KOV toimkonna eestvedaja ning Riigikoguliige Siim Kiisler. Räägime ka valmistumisest IRL üldkoguks 13 mail TTÜ-s ja vaagime esimehekandidaate.

Palun anna enda osalemisest teada hiljemalt 21. aprilliks erik.sandla@harku.ee

Teisipäev 25. aprill

Kell
17:00
Kontaktisik: Tarmo Kruusimäe (tel. 5219885, tarmokruusimae@gmail.com)

Head Kristiinekad.

Kohtume kell 17:00 erakonna kontoris, et seada sügisesteks KOV valimisteks siht õigeks.

Esinema ootame Tallinna pealiku, Siim Kiislerit (hetkel täpsustamisel).

 

Kell
17:00
Kontaktisik: Tarmo Kruusimäe (tel. 5219885, tarmokruusimae@gmail.com)

Head Kristiinekad.

Kohtume 25.aprillil kell 17:00 erakonna kontoris, et koondada sügiseks omi ridu ja anda ülevaade seni teostatust.

Ole kohal.

Kristiine osakonna esimees
Tarmo Kruusimäe

 

Kell
18:00
Kontaktisik: Gerda Viks (tel. 5254529, gerda.viks@irl.ee)

Kolmapäev 26. aprill

Kell
16:00
Kontaktisik: Tarmo Kruusimäe (tel. 5219885, tarmokruusimae@gmail.com)

IRL ühendus Rahvuslased kutsuvad.
Koguneme Tallinnas taas kolmapäeval, et Vene saatkonna ees, häälekalt Ukrainale toetust avaldada  ja protestida Venemaa agressiooni vastu Ukrainas.

Ole kohal - ikka kolmapäeval kell NELI!

Kell
18:30
Kontaktisik: Jan Trei (tel. 5168806, jan@viimsivv.ee)

Seekord pöörame pilgud 13. mail toimuva erakonna Suurkogu poole ja oleme esinejateks kutsunud erakonna esimehe kandidaadid:
Sotsiaalkaitseministri Kaia Iva ja Riigikogu liikme Helir-Valdor Seedri. Teemaks “Kuidas edasi?”
„Head küsimused loovad hea diskussiooni!“
Ole kohal ja avalda arvamust!

Neljapäev 27. aprill

Kell
18:00
Kontaktisik: Kaido Kukk (tel. -, kaido.kukk@irl.ee)

Reede 28. aprill

Kell
14:30
Kontaktisik: Kadri Tammiste (tel. 55527201, catkadri@hot.ee)