Kontakt

Pressiteated

Aarne Laas
21.04.2017

Aarne Laas on IRL-i vallavanema kandidaat Vinnis

Isamaa ja Res Publica Liidus asutati praeguste Vinni, Laekvere ja Rägavere valla piirides erakonna Vinni osakond. Seda valiti juhtima Aarne Laas, kes kinnitati ühtlasi ka tulevase Vinni suurvalla vallavanema kandidaadiks.
Aivar Kokk
12.04.2017

Riigikogu lükkas direktiivi rakendamise edasi, et autokütuste hind ei tõuseks

Riigikogu majanduskomisjoni esimehe Aivar Koka sõnul otsustas komisjon rakendada aasta hiljem ELi biokütuse direktiivi, et bensiini ja diislikütuse hinnad ei tõuseks jooksva aasta 1.
Isamaa ja Res Publica Liit
10.04.2017

IRL valib esimehe ja eestseisuse 13. mail Tallinnas.

Tänasel Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) volikogul otsustati, et erakonna suurkogu toimub 13. mail Tallinnas.
Isamaa ja Res Publica Liit
08.04.2017

IRL-i volikogu teeb suurkogule ettepaneku muuta erakonna põhikirja

Tänasel Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) volikogul otsustati teha erakonna suurkogule ettepanekud põhikirja muudatusteks. Volikogu esimee
Tarmo Kruusimäe
06.04.2017

Kruusimäe eelnõu küsida mošee ehitamise kohta Tallinna linnakodanike arvamust lükati tagasi.

Tallinna Linnavolikogu Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni liige Tarmo Kruusimäe esitas Linnavolikogule eelnõu, millega andis Tallinna Linnavalitusele ülesande korraldada linnaelanike seas küsitlus, millega uuritakse, kas linnaelanikud soovivad Tallinnasse mošee ehitamist. Tänasel istungil volikogu antud eelnõud ei toetanud.   “Mošee keset Tallinna linna mõjutab kindlasti üldist linnaruumi ja komberuumi. Seepärast on oluline, et sellistes sensitiivsetes küsimustes kaasatakse ka linnaelanikke,” põhjendas Kruusimäe eelnõu esitamist.  
01.03.2017
08.11.2016