Kontakt

Pressiteated

Mihhail Feštšin
23.03.2017

IRLi Paide osakond sai endale uue juhi

Eile õhtul kogunes Isamaa ja Res Publica Liidu Paide linna, Paide valla ja Roosna-Alliku valla liikmed ning valisid osakonna esimeheks Mihhail Feštšini. Feštšini rääkis, et üldkoosolekul moodustati kolme omavalitsuse piires IRLi Paide linna osakond ja valiti laiapõhjaline meeskond, kes seda hakkab vedama. Juhatusse kuuluvad Ivi Kukk, Kristina Lill, Riina Lillemaa, Ants Hiiemaa, Andrus Tull, Viktor Kasak, Andres Jalak, Raivo Raja, Martin Lindre, Jüri Kaugerand ja Priit Värk.
Mart Nutt
20.03.2017

IRL-i fraktsioon soovib lõimumisalast auditit

Riigikogu liikme Mart Nuti (IRL) sõnul on IRL alati seisnud selle eest, et saabuvad sisserändajad austaks Eesti  komberuumi.
Kaia Iva
16.03.2017

Kaia Iva tegi ettepaneku Eakate Nõukodade loomiseks kogu Eestis

Eile alanud kahepäevasel kohalike omavalitsuste koolitusüritusel – Linnade ja Valdade Päeval avakõnega esinenud sotsiaalkaitseminister Kaia Iva kutsus kõiki omavalitsusi üles looma Eakate Nõukodasid.  „Omavalitsuste ühinemisel tekkiv vald ja linn on suurem, esialgu kindlasti ka anonüümsem ja võõristustki tekitav. Igakülgne koostöö erinevate piirkondade, vanuserühmade ja tegevussektorite vahel on hädavajalik, et ühinemise valudest kiiresti üle saada ja edukalt koostöös toimida,“ sõnas minister oma kõnes.
Aivar Kokk
14.03.2017

Koka vastus Laurile: ümbrikupalga suurenemisega hirmutamine on tondijutt

Riigikogu liige Aivar Kokk (IRL) ütleb oma vastulauses Maris Laurile, et Eesti elu viivad edasi ka need inimesed, kes teenivad vähem ja ümbrikupalga suurenemisega hirmutamine on tondijutt."Reformierakonna pidev retoorika, et esimese s
Kaia Iva
02.03.2017

Valitsus jõudis vanemapuhkuste ja -hüvitiste süsteemi kaasajastamises kokkuleppele

Valitsus leppis tänasel kabinetinõupidamisel kokku muudatustes, mis toetavad lapsevanemate töö ja pereelu ühitamist ning lapse eest hoolitsemise võrdsemat jagamist ema ja isa vahel.
01.03.2017
08.11.2016