POLIITIKANÕUKOJAD

IRLi eestseisus moodustas poliitikavaldkondade nõukojad, et kõik erakonnakaaslased saaksid IRLi poliitikate ja Eesti tuleviku kujundamises kaasa lüüa.

Nõukodades saavad osaleda kõik erakonnakaaslased, kes ühe või teise valdkonna vastu huvi tunnevad ja sellesse panustada soovivad. Nõukojas osalemiseks tuleb soovist teada anda konkreetse nõukoja kuraatorile. Lööge kaasa!

Nõukodade tegevus toimub traditsiooniliste koosolekute, meilide ja facebooki arutelugruppide kaudu - täpsema info osas võtke ühendust nõukoja moderaatoriga.

 
HARIDUSPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Priit Sibul priit.sibul@riigikogu.ee
Moderaator: Priit Värk priit.vark@gmail.com
 
KULTUURIPOLIITIKA NÕUKODA 
Vastutaja ja moderaator: Berit Teeäär berit.teeaar@gmail.com
Facebooki arutelugrupp
 
LÕIMUMISPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Viktoria Ladõnskaja viktoria.ladonskaja@riigikogu.ee
Moderaator: Veiko Lukmann veikolukmann@gmail.com
 
RAHANDUS- JA MAJANDUSPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Sven Sester sven.sester@fin.ee
Moderaator: Aivo Vaske aivo.vaske@gmail.com
 
REGIONAAL- JA MAAELUPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Andres Metsoja andres.metsoja@riigikogu.ee
Moderaator: Andres Luus andres.luus@gmail.com
 
RÄNDEPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Mart Nutt mart.nutt@riigikogu.ee
Moderaator: Priit Värk priit.vark@gmail.com
 
SISETURVALISUSE NÕUKODA
Vastutaja: Raivo Aeg raivo.aeg@riigikogu.ee
 
SOTSIAALPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Kaia Iva kaia.iva@sm.ee
Moderaator: Susan Lilleväli slillevali@gmail.com
 
TERVISHOIUPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Tiit Meren ja Diana Ingerainen
Moderaator: Susan Lilleväli slillevali@gmail.com
 
VÄLIS- JA KAITSEPOLIITIKA NÕUKODA
Vastutaja: Marko Mihkelson marko.mihkelson@riigikogu.ee
Moderaator: Veiko Lukmann veikolukmann@gmail.com