IRL Majandusklubi

 

Tallinna Majandusklubi

 
IRLi Tallinna Majandusklubi sai loodud 2009. aasta detsembris. Hetkeseisuga on klubis ligi 200 majandushuvilist liiget, kelle hulka kuuluvad nii poliitikud, riigiametnikud ja ettevõtjad kui ka tudengid ning muud huvilised. 
 
Klubi nimekaimatest esinejatest läbi aegade võib esile tuua näiteks president Toomas Hendrik Ilvese, peaminister Andrus Ansipi, riigikogu esinaise Ene Ergma kui ka muudelt elualadelt, näiteks ettevõtjad Ain Hansmidt, Sandor Liive, Priit Rohumaa, EAS'i juhatuse liige Martin Hirvoja ja paljud muud huvitavad oma ala tipud Eestist. 
 
Majandusklubi eesmärk on meeldivas seltskonnas teada saada erinevate valdkondade probleemidest ja edusammudest. Meie eesolevate ürituste ning möödunud sündmuste tagasisidega saab kõige paremini kursis olla läbi meie IRLi Tallinna Majandusklubi Facebooki lehekülje.
 
Siim Kabrits
IRLi Tallinna majandusklubi juht

 
Tartu- ja Jõgevamaa Majandusklubi
Tartu ja Jõgeva maakonna ettevõtjad, omavalitsusjuhid ja aktiivsed kodanikud moodustasid ühise majandusklubi eesmärgiga vahetada kogemusi, hankida uusi teadmisi ja omavahel suhelda.

Klubi eesmärk on koondada tublisid inimesi Jõgeva ja Tartu maakonnast, et koos käsitleda olulisi teemasid, saada vastuseid küsimustele ning vahendada kontakte.

Aivar Kokk
IRLi Tartu ja Jõgeva Majandusklubi asutaja
http://kokk.info/kategooria/majandusklubi/