Üldkontaktid

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Aadress: Paldiski mnt. 13, Tallinn 10137 
Registrinumber: 80243584
Tel. 6 240 403

E-post: info@irl.ee

Riigikogu IRLi fraktsioon

Heleri Pent
Riigikogu IRLi fraktsiooni nõunik-sekretariaadijuhataja

Meedia

Kristiina Herodes
Kommunikatsioonijuht
kristiina.herodes@irl.ee
+372 5111 528

Kirjuta meile

Image CAPTCHA
Sisesta sümbolid pildilt.

 

Peasekretär

Kert Karus
Peasekretär
kert.karus@irl.ee
+3725034463

Välissekretär

Veiko Lukmann
MEP Tunne Kelami nõunik, Rahvusvaheliste suhete kontaktisik
veikolukmann@gmail.com
+372 52 37 343

Raamatupidamine

Raamatupidaja
raamatupidamine@irl.ee
+372 5650 7194

 

Harjumaa

Jan Trei
Harjumaa esimees
jan@viimsivv.ee
+372 516 8806

Hiiumaa

Tiit Harjak
Hiiu vallavolikogu liige
tiit.harjak@mail.ee
+372 51 88 201

Ida-Virumaa

Risto Lindeberg

Jõgevamaa

Aivar Kokk
Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees, IRL Jõgevamaa piirkonna esimees, erakonna eestseisuse ja volikogu liige

Järvamaa

Priit Värk
Pressikontakt
priit.vark@irl.ee
+372 580 53895

Läänemaa

Merle Mäesalu
Lääne Maavalitsuse arengu– ja planeeringuosakonna juhataja
merle.maesalu@gmail.com
+372 51 71 704

Lääne-Virumaa

Marko Pomerants
Keskkonnaminister

Narva

Ants Pauls
erakonna volikogu ja revisjonikomisjoni liige
ants.pauls@irl.ee
+372 56 41 322

Põlvamaa

Ulla Preeden
ulla.preeden@gmail.com
+372 56 485 405

Pärnumaa

Andres Metsoja
IRL Pärnumaa piirkonna esimees, erakonna volikogu liige

Raplamaa

Elari Hiis
Käru vallavanem
elari@karuvald.ee
+372 51 43 733

Saaremaa

Kaido Kaasik
Saare maavanem
kaido.kaasik@saare.ee
+372 508 2677

Tallinn

Siim Kiisler
Erakonna aseesimees ja volikogu liige, Tallinna piirkonna juhatuse esimees

Tartu linn

Peeter Laurson
Ettevõtja
peeter.laurson@gmail.com
+372 515 6575

Tartumaa

Maie Lavrentjeva

Valgamaa

Priit Sibul
Riigikogu liige, erakonna eestseisuse ja volikogu liige, Valgamaa piirkonna esimees

Viljandimaa

Alar Karu
Tarvastu vallavanem
alar.karu@tarvastu.ee
+372 517 2437

Võrumaa

Andres Kõiv
Võru maavanem