Üldkontaktid

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Aadress: Paldiski mnt. 13, Tallinn 10137 
Registrinumber: 80243584
Tel. 6 240 403

E-post: info@irl.ee

Riigikogu IRLi fraktsioon

Heleri Pent
Riigikogu IRLi fraktsiooni nõunik-sekretariaadijuhataja

Meedia

Kristiina Herodes
Kommunikatsioonijuht
kristiina.herodes@irl.ee
+372 5111 528

Kirjuta meile

Image CAPTCHA
Sisesta sümbolid pildilt.

 

Peasekretär

Priit Sibul
Riigikogu fraktsiooni aseesimees, erakonna eestseisuse ja volikogu liige, Valgamaa piirkonna esimees

Välissekretär

Veiko Lukmann
MEP Tunne Kelami nõunik, Rahvusvaheliste suhete kontaktisik
veikolukmann@gmail.com
+372 52 37 343

Raamatupidamine

Raamatupidaja
raamatupidamine@irl.ee
+372 5650 7194

 

Harjumaa

Jan Trei
Viimsi abivallavanem

Hiiumaa

Tiit Harjak
Hiiu vallavolikogu liige
tiit.harjak@mail.ee
+372 51 88 201

Ida-Virumaa

Risto Lindeberg

Jõgevamaa

Aivar Kokk
Riigikogu majanduskomisjoni esimees, IRL Jõgevamaa piirkonna esimees, erakonna eestseisuse ja volikogu liige

Järvamaa

Priit Värk
Pressikontakt
priit.vark@irl.ee
+372 580 53895

Läänemaa

Lääne-Virumaa

Marko Pomerants
erakonna eestseisuse ja volikogu liige, Lääne-Virumaa piirkonna esimees, Rakvere osakonna juhatuse liige

Narva

Ants Pauls
erakonna volikogu ja revisjonikomisjoni liige

Põlvamaa

Ulla Preeden
Erakonna volikogu aseesimees, Põlvamaa piirkonna esimees
ulla.preeden@gmail.com
+372 56 485 405

Pärnumaa

Andres Metsoja
Pärnumaa piirkonna esimees, erakonna eestseisuse ja volikogu liige

Raplamaa

Elari Hiis
Käru vallavanem
elari@karuvald.ee
+372 51 43 733

Saaremaa

Kaido Kaasik
kaidokaasik68@gmail.com
+372 508 2677

Tallinn

Siim Kiisler
Keskkonnaminister

Tartu linn

Peeter Laurson
Tartu piirkonna esimees, erakonna volikogu liige
peeter.laurson@gmail.com
+372 515 6575

Tartumaa

Maie Lavrentjeva
erakonna volikogu liige

Valgamaa

Priit Sibul
Riigikogu fraktsiooni aseesimees, erakonna eestseisuse ja volikogu liige, Valgamaa piirkonna esimees

Viljandimaa

Alar Karu
Tarvastu vallavanem
alar.karu@tarvastu.ee
+372 517 2437

Võrumaa

Andres Kõiv
Võru maavanem